Rezervovat

 

 

Zažijte jedinečné chvíle v srdci jižních Čech a vychutnejte si ubytování v romantických prostorách zámeckého hotelu Štekl přímo u zámku Hluboká. V každém kousku našeho hotelu se skrývá kus historie a v každém z našich komfortních pokojů se budete cítit pohodlně.

Budova hotelu Štekl je stejně stará jako zámek Hluboká a její prostory dříve sloužily jako obydlí pro vyšší zámecké úředníky a část hotelu pak jako psince a konírny.

 

Z našich luxusních pokojů si můžete vychutnat unikátní výhled do okolní krajiny i na samotný zámek Hluboká. Ať už toužíte prožít romantický víkend, příjemné chvíle s rodinou nebo inspirativní firemní akci, náš hotel vám poskytne veškerý komfort a služby.

 

Hotel Štekl nabízí ubytování v 25 standardních dvoulůžkových pokojích, 15 De Luxe pokojích, 3 apartmá a 2 královských apartmá. Všechny pokoje jsou zařízené v romantickém zámeckém stylu. Atmosféra pokojů je dotvářena replikami obrazů holandských mistrů.

 

Vyberte si prostor a výhled podle svého přání. Každý ze 45 pokojů je jiný a díky své velikosti i architektonickému řešení má každý pokoj svou osobitou atmosféru.

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, toaletou, televizí, bezplatným vysokorychlostním wi-fi připojením(30 Mbit/30Mbit), minibarem a trezorem.

 

Pokoje dříve uváděné jako zámecké jsou nyní pokoje Standart a pokoje dříve uváděné jako pokoje královské jsou nyní pokoje De Luxe

 

Součástí hotelu je restaurace ERB a řada reprezentativních prostor. Ubytovaní hosté mají neomezený volný vstup do luxusního hotelového wellness, které prošlo kompletní rekonstrukcí v roce 2015. Pro hosty je zde k dispozici bazén s protiproudem, solná parní kabina, Kneippův chodník, whirlpool, posilovna, bowling, thajské masáže, golfový simulátor, privátní wellness zóna a další.

 

Pro hosty hotelu je k dispozici celkem 14 parkovacích míst v hotelové garáži a dalších 20 míst na venkovním parkovišti.