Rezervovat

Prostory

Orangerie s terasou

Svatební hostinu je možné uspořádat v secesně vyzdobeném prostoru Orangerie s kapacitou do 70 osob. Nenechte si ujít spojení s venkovní terasou o celkové kapacitě 150 osob, ze které je ten nejkrásnější výhled na Jižní Čechy.

V sálu Orangerie vytvoříme jakékoliv uspořádání stolů dle vašeho přání. K sálu patří samostatný bar a prostor lze uzavřít od zbytku hotelu pro jedinečný pocit soukromí. Na venkovní terasu je možné zabezpečit velkokapacitní svatební stan. Stan není v ceně svatby.

 

Regentský sál

Pro menší počet hostů nabízíme Regentský sál pro hostinu či oslavu do 35 osob. Ideální pro komornější hostinu či bufet na klasických kulatých stolech. Sál v zámeckém stylu má jedinečnou elegantní atmosféru s noblesou historických prostor.

 

Erb Restaurant

Prostory hotelové restaurace Erb Restaurant nabízejí pohodlné uspořádáním svatební hostiny či oslavy do 70 osob. Restauraci lze rozšířit o Anglický klub či posezení na nádvoří. Na nádvoří je možné zabezpečit velkokapacitní svatební stan. Stan není v ceně svatby.

 

Anglický klub

Chcete-li své hosty stylově uvítat či jim zpříjemnit čekání před obřadem, pozvěte je na welcome drink nebo koktejl v Anglickém klubu. Hosté ocení tyto elegantní prostory například během focení novomanželů. Prostor lze díky stálé teplotě využít po celý rok.
 

Hotelové nádvoří

Při hezkém počasí je hotelové nádvoří s kašnou perfektním místem pro uvítání hostů u welcome drinku, pro kulturní program i stylovou koktejlovou party.