Rezervovat

Obřad

Samotný svatební obřad se nemusí odehrát pouze na oblíbeném zámku Hluboká, ale také v prostorách našeho hotelu či v Hluboké nad Vltavou. Z naší nabídky si vybere každý zasnoubený pár.

 

Hotelové nádvoří Štekl

Obřad na romantickém nádvoří s kašnou je zárukou nezapomenutelného zážitku. Pro váš obřad zavřeme vstupní bránu a zajistíme tak jedinečné soukromí. Velkou výhodou jsou také neomezené časové možnosti – celé nádvoří bude patřit skutečně pouze vám a vašim svatebním hostům.

Před obřadem i po něm lze na nádvoří i v přilehlých prostorách hotelu podávat nápoje a občerstvení. Pro dokonalou atmosféru může být zabezpečen hudební doprovod, který zní po celém nádvoří. Vyberte si vlastní hudbu a zajistěte si tak svůj velký den podle vašich snů.

Počet míst k sezení: 50

Počet míst k stání: 150

 

Regentský sál

Pro menší počet hostů nabízíme Regentský sál v zámeckém stylu, který má jedinečnou elegantní atmosféru s noblesou historických prostor. Váš obřad zde získá ještě slavnostnější a významnější atmosféru.

Počet míst k sezení: 30

Počet míst k stání: 50

 

Obřadní síň zámku Hluboká

Počet míst k sezení: 25

Počet míst k stání: 60

 

Kaple v zámku Hluboká

Počet míst k sezení: 30

Počet míst k stání: 20

 

Zámecké zahrady

Počet míst k sezení: 80

Počet míst k stání: neomezeně

 

Kostel v Hluboké nad Vltavou

Počet míst k sezení: 80

U této alternativy je podmínkou, že alespoň jeden z novomanželů musí být pokřtěný. Sňatku musí předcházet 6 sezení s farářem. V případě, že jeden z novomanželů je cizinec, absolvuje většinou tato setkání v místě svého bydliště. Potřebné dokumenty jsou převedeny biskupstvím do místa konání obřadu.